קבוצות מנהיגות ופיתוח יוזמות חברתיות

מדי פעם כולנו שואלים “האם אפשר לשנות?…”, אז למה לשאול כשאפשר לממש את לזה למציאות!

אם יש פרויקט שאתם רוצים להוביל, משהו שאתם מרגישים שחסר פה בעיר, אנו פה על מנת לתת לכם את הבמה, להתחבר לצעירים אחרים שמרגישים את אותם דברים וביחד ליצור שינוי ולהשפיע ביחד או לחוד.

אנו נאפשר לחיים להיות חלק מקהילה צעירה ,מגוונת ופעילה . אשר שמה לה למטרה לעודד יוזמות הן חברתיות והן עסקיות .

נכון להיום, קבוצות קיימות בשטח:

נבחרת “שגרירי התעסוקה“ קריית גת

שגרירי קרית גת לתעסוקה הנה תכנית שנבנתה על ידי מפי- שגרירות ארה”ב ומרכז תנופה. מטרת התכנית לאתר קבוצה נבחרת של סטודנטים ואקדמאים מקרית גת שיקדמו את תחום התעסוקה בעיר. במסגרת התכנית המשתתפים יקדמו ראשית את עצמם- הם יקבלו כלים, הכשרה וליווי צמוד למציאת עבודה העונה על שאיפותיהם ומטרותיהם. במקביל הקבוצה תפעל למען בניית תכנית שתסיע לאקדמאים אחרים בעיר המתקשים למצוא עבודה. כל התהליך הנו בליווי צמוד של מנחה מומחה בתחום קרירה ומנהיגות , הצוות המקצועי של תנופה ושגרירות ארה”ב.

התכנית מתאימה למועמדים שרוצים לעשות קפיצת מדרגה בפיתוח הקריירה האישית שלהם ובמציאת עבודה מתאימה להם, אך בנוסף, אנשים שרוח מנהיגות ורצון להשפיע על המציאות התעסוקתית בקרית גת מפעמת בהם

סיירת מנהיגות

היום כולנו מבינים שאנגלית זה must!! ובאיזה שלב בחיים נפגוש טקסטים באנגלית , אפילו בהפעלת מכשירים/באקדמיה…
סיירת מנהיגות זו קבוצת סטודנטים שיוצרים שינוי ברמת התודעה של תלמידי בית הספר היסודי בשפה אנגלית, הרעיון צמח מתוך צורך קיומי הן של רכזי המועדוניות והן של תלמידים עצמם ביחסם לשפה אנגלית.

תאטרון מסע

מובל ע”י סטודנטים ממרכז תנופה.

תאטרון מסע הוא קבוצת תיאטרון קהילתי המיועדת לתלמידי חטיבות הבניים בקרית גת. הקבוצה שמה לעצמה למטרה להעצים את בני הנוער, לתת כלים לביטוי עצמי ולפתח אצלם יצירתיות, דמיון ומנהיגות

הקבוצה היא פרי יוזמה של קבוצת מנהיגות סטודנטים, תושבי קריית גת , הפועלים במרכז הצעירים “תנופה” במסגרת פרויקט מנהיגות סטודנטים בנגב, בשיתוף עם חברת הנדל”ן “גזית גלוב” ועמותת “קולות בנגב ” הפועל בקריית כבר 3 שנים .

קבוצות מנהיגות אשר עתידות לצאת לדרך בזמן הקרוב:

פורום צעירי קרית גת

רוצים להצטרף? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!