דבר המנהלת

 

צעירי וצעירות קרית גת היקרים!מנהלת המרכז

אני שמחה ונרגשת להציג בפניכם את אתר מרכז הצעירים – תנופה של עיריית קרית גת!

מרכז הצעירים הוקם על ידי ראש העיר, אבירם דהרי וכחלק מתפיסת עולם עירונית הרואה את אוכלוסיית הצעירים במרכז ופועלת לקידום ופיתוח ההון האנושי בעיר.

עיריית קרית גת משקיעה משאבים רבים בפיתוח האישי של כל אחד ואחת מצעירי העיר ומעניקה לכם את מיטב השירותים באמצעות מרכז “תנופה”: ייעוץ אישי, הכוונה בפיתוח קריירה, הכוונה במציאת תעסוקה הולמת, סיוע במתן מלגות ורכישת השכלה גבוהה, סיוע וייעוץ בנושא קורסים והכשרות מקצועיות מגוונות, קידום ופיתוח יזמות עסקית וכן תרבות ופנאי לצעירים.

במרכז “תנופה” תפגשו צוות מקצועי ומיומן, חדור מוטיבציה אשר יסייע לכם למצות את הפוטנציאל האישי הגלום בכם וילווה אתכם בכל צעד עד להשגת המטרות שתציבו לעצמכם. אני מזמינה אתכם לסייר באתר ולהתרשם מההיצע הגדול של התוכניות המוצעות ולקחת חלק בפעילויות הייחודיות שמוביל צוות המרכז.

כמנהלת מרכז הצעירים זה מספר שנים, אני נחשפת מדי יום ליכולות האדירות של צעירי קרית גת להוביל, לשנות ולמנף את העיר. אני והמרכז בראשו אני עומדת נסייע לכם ונעניק ייעוץ ותמיכה בכל צומת דרכים בה תתקלו במטרה לאפשר לכם להגשים את עצמכם ולהתפתח בעיר. אני מזמינה אתכם להצטרף למשפחת “תנופה” ולגלות בית חם שיצייד אתכם בכל הכלים בדרך להצלחה.

בואו להיות חלק מקהילת הצעירים בקרית גת, הצטרפו לדפי הפייסבוק שלנו מרכז הצעירים תנופה קרית גת ו תנופה – צעירי קריית גת

נתראה בתנופה,
שלכם,
אודליה סבג.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!