תוכנית אפיקים

רוצה לעשות שינוי?
לא יודע מה אתה רוצה לעשות בחיים?
מתלבט בין אפשרויות ומתקשה להחליט?

תוכנית אפיקים הינה תוכנית חדשנית המיועדת לצעירים, בגילאי 18-25 השואפים ליצור שינוי בחייהם ורוצים לבנות לעצמם עתיד טוב יותר

אז מה התוכנית מציעה?

ליווי אישי-

פגישות פרטניות אחת לשבועיים בשיטת אימון תעסוקתי ובהתאם לצורך הצעיר.

סדנא קבוצתית-

סדנא קבוצתית אחת לשבוע הכולל היכרות מעמיקה עם עולם התעסוקה הכולל: פיתוח אישי, כתיבת קורות חיים, מיומנויות ראיון, כישורי הסתגלות לעבודה, קבלת החלטות, ניהול כלכלי, בניית מסלול התפתחות מקצועי, תקשורת, עצמאות ואסרטיביות, קבלת החלטות, תכנון לטווח רחוק, ניהול פיננסי, זכויות עובדים ועוד.[

בניית מסלול קריירה-

הכשרה מקצועית. לכל אחד ממשתתפי התוכנית נבנית תוכנית אישית לקידום אישי ומקצועי בעולם התעסוקה לאור כישוריו ורצונותיו.

אבחון תעסוקתי-

משתתפי התוכנית יופנו במידת הצורך לאבחון תעסוקתי ואבחון לקויות למידה במכון אבחון פרטי.

מחשבות הצעירים על התוכנית

צעיר שכיום לומד: “התוכנית מחזיקה אותי, שומרת אותי, התוכנית עזרה לי בלימודים, עשתה לי תפנית של החיים, דברים שרק חשבתי עליהם ועכשיו אני עושה אותם” “הייתי אומר לצעיר ששמע על התוכנית שילך על זה, זה עוזר, זה לא מזיק זה רק מועיל”.
צעיר אחר: “התוכנית עזרה לי בהכל, בהתקדמות, בחיים, בלחשוב אחרת”, “לצעיר ששומע על התוכנית הייתי אומר שילך על זה בלי להסס, תתקבל ישר ואל תפחד”.
צעיר נוסף מספר: “התוכנית עזרה לי הרבה, נתנה לי למצוא בדיוק מה הכיוון שלי, לבחור את הדבר שמתאים לי”, “מי ששומע על התוכנית כדאי לו לנסות, שלא יפספס דבר כזה”.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם צוות התוכנית “אפיקים” צמרת ושרה.
טל’ מרכז תנופה: 08-6811871 , דוא”ל אפיקים: affikim.tnuffa@gmail.com

הזדרזו להירשם – מספר המקומות מוגבל!

מין

סטטוס משפחתי (חובה)סיפורי הצלחה

צעיר בן 24 אשר התקבל לתוכנית באמצע השנה, בעקבות נשירה של משתתף אחר. הצעיר התקשה להתמיד במסגרות בי”ס וצבא וגם בשוק העבודה לא מצא עצמו מרוצה מהעבודות בהן עסק. בנוסף, עברו האישי הכביד עליו ולא חשב כי יצליח להתקדם בעצמו. עם השתלבותו בתוכנית עבר תהליך מזורז בו התמיד בקשר עם הרכזת האישית שליוותה אותו, החל לעבוד בתחום הנגרות, התאהב במקצוע וכיום הוא לומד את מקצוע הנגרות על מנת לקבל תעודה איתה ימשיך לעסוק בתחום ולהתקדם בו.

צעיר בן 23 (יוצא אתיופיה) אשר שמע על התוכנית עם הגיעו לחיפוש עבודה במרכז תנופה. רכזת התעסוקה הפנתה אותו לעו”ס התוכנית אשר סיפרה לו עליה וזיהתה כי הוא נמצא במצב אישי- רגשי ירוד, מתקשה להתמיד בתעסוקה ולהצליח למצוא כיוון לחיים ללא מסגרת תומכת.

עם השתלבותו בתוכנית התמיד להגיע למפגשי הסדנא וכן לפגישות האישיות במטרה לקדם את עצמו. התקדמותו האישית של הצעיר ניכרה בשני האפיקים, האפיק התעסוקתי – בו עבר למקום עבודה בתוך העיר כמלקט סחורה והאפיק הלימודי- בו החליט למצות את יכולותיו ולא להסתפק בקורס מקצועי, אלא במסלול הנדסאי. הצעיר מספר על עצמו כי היה סגור ומופנם והרגיש תקוע מבחינת תעסוקה. כיום הוא לומד במכללת אשקלון שנה א’ באקדמיה ללימודי הנדסאי חשמל, תוך כדי שמירה על מקום עבודתו.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!